Jeśli Masz zarezerwowaną intencję, nie musisz przychodzić do kancelarii by ją uszczegółowić i złożyć ofiarę. Możesz zrobić to tutaj.

Jak to zrobić?

• Krok 1 - wybierz kwotę, jaką chcesz ofiarować,
  • Krok 2 - wypełnij formularz:
    • Pamiętaj, że w polu "uwagi", w wyznaczonych miejscach, należy wpisać datę i godzinę zarezerwowanej Mszy Św., nazwisko na jakie Msza św. została zarezerwowana i treść intencji,
    • Przykład:

• Krok 3 - kliknij "zapłać z Przelewy24",
  • Krok 4 - wybierz swój bank lub metodę płatności (np. BLIK) i dokonaj przelewu.

Informujemy, że:

• Gdy tylko przesłana intencja (poprzez formularz przelewy24) zostanie zapisana przez nas w parafialnej księdze intencji, wyślemy potwierdzenie na e-mail podany w formularzu zamówienia. Jeśli takie potwierdzenie nie dotrze na Państwa e-mail w ciągu 2 dni od zamówienia, prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. (Potwierdzenie staramy się wysyłać jak najszybciej i robimy to w ciągu kilku do kilkunastu godzin od zamówienia)
  • Zamawiając intencję i składając ofiarę akceptujesz ▶ [REGULAMIN]

Serdecznie dziękujemy za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych, a także za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii.