ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMI SZLAK!

Już 19 – 21 października 2018 (piątek popołudniu – niedziela) PIENINY JESIENIĄ– trzydniowy wyjazd w Pieniny do Ochotnicy, połączony z biesiadą góralską przy kapeli na żywo.

Serdecznie Zapraszamy!

KONCERT CHARYTATYWNY DLA P. SEBASTIANA

W niedzielę 16 września w naszej Parafii odbył się koncert charytatywny, którego celem było wsparcie p. Sebastiana Ochmana, który na wskutek wypadku samochodowego i poważnego urazu głowy stracił wzrok.

Koncert został zorganizowany przez tarnogórski oddział KSM działający przy parafii św. Ap. Piotra i Pawła. W ramach koncertu wystąpił zespół Bene-Regesz i nasz były wikary ks. Marek Mania.

Bóg zapłać wszystkim uczestnikom tego spotkania i tym, którzy swoją ofiarą wsparli p. Sebastiana.

Osoby, które chciałyby to jeszcze uczynić odsyłamy do ulotki.

Rezerwacja intencji na 2019 rok

Informujemy, że intencje mszalne na rok 2019 będzie można tradycyjnie zamawiać od połowy września, a konkretnie:

- intencje dziękczynne - od 17.09.

- intencje za zmarłych - od 24.09.

Serdecznie zapraszamy w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.