Adwentowy Dzień Skupienia

Wspólnota Żywego Różańca zaprasza członków wspólnoty i czcicieli Matki Bożej na Adwentowy Dzień Skupienia, w sobotę 3 grudnia o godz. 10.00, pt. „Z Maryją oczekujemy na Przyjście Pana”. Poprowadzi go ks. Krzysztof Plewnia, diecezjalny Moderator Wspólnot Róż Różańcowych. Serdecznie zapraszamy.

Informacja grupy pielgrzymkowej!

Informujemy, że zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na trzydniowy wyjazd pielgrzymkowy do Poznania w dniach 9 – 11 grudnia br. połączony z jarmarkiem adwentowym.

Kalendarz parafialny 2023

W zakrystii i kancelarii parafialnej jest już do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2023. Serdecznie polecamy!

Informacja dot. naszego kościoła

Drodzy Parafianie i Goście!

Rok 2022, który przeżywamy, to kolejna okazja do tego, by pochylić się nad historią naszej parafialnej wspólnoty. Choć mija raptem 40 lat od powołania jej do istnienia, to niewątpliwie jest za co dziękować i pragniemy o tym pamiętać, nie tylko przy okazji konkretnej daty, czyli 19 marca, ale na przestrzeni całego roku.