Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w projekcie BOSKIE WAKACJE 2020r.

WYJAZD ODWOŁANY! Ze względu na epidemię oraz ograniczenia w wyjazdach grupowych, co do liczby i warunków uczestnictwa dzieci i opiekunów, ani my ani pensjonat, w którym miał odbyć się pobyt uczestników, nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich wytycznych z tym związanych! Mamy nadzieję, że uda się za rok. Przepraszamy!

W dniach 27 do 31 lipca 2020 r. (poniedziałek – piątek) zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii (nie tylko ministrantów i dzieci Maryi) do uczestnictwa w BOSKICH WAKACJACH. W tym roku celem naszej wyprawy będą Pieniny.

• Zakwaterowanie w pensjonacie POD CYHRLĄ w Ochotnicy Górnej,
  • Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
  • Nad dziećmi opiekę będą sprawować księża wikarzy, ks. Rafał Grunert (z par. Sucha Góra) oraz trzech opiekunów świeckich z pełnymi uprawnieniami w zakresie opieki nad dziećmi.
  • Założony koszt to kwota 580 zł. od osoby (100 zł od dziecka dokłada nasza parafia), czyli koszt po stronie rodzica to 480 zł.
  • W cenie:
    • dojazd komfortowym autokarem,
    • 5 dni pobytowych,
    • 4 noclegi,
    • pełne wyżywienie,
    • spływ Dunajcem,
    • wszystkie bilety wstępu,
    • wycieczka do Zakopanego, Krościenka, Niedzicy.

Zapisy i zaliczka w kwocie 200 zł. przyjmowana jest w zakrystii z chwilą zapisu. W drugiej połowie maja odbędzie się spotkanie organizacyjne na którym zostanie podany szczegółowy program oraz zostaną rozdane karty wyjazdu.

Jako, że na tą wyprawę pojadą także dzieci i młodzież z Suchej Góry o zakwalifikowaniu się na wyjazd zadecyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy ten lepszy.

Zapisy na wyjazd, w związku z zaistniałą sytuacją dot. zagrożenia epidemią koronawirusa, odbędą się w kwietniu w zakrystii, a nie jak to było ogłoszone w gazetce od 15 marca.