8 kwietnia 2023 roku podczas błogosławieństwa pokarmów na stół Wielkanocny w Wielką Sobotę zbierane były ofiary na rzecz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr – Córki Bożej Miłości w Wojsce (k. Tworoga).

27 kwietnia odwiedziliśmy Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii prowadzony przez Zgromadzenie Córek Bożej Miłosci aby przekazać Wasze ofiary, które złożyliście podczas błogosławieństwa pokarmów w Wielką Sobotę.

W imieniu sióstr dziękujemy Wam za wasze otwarte i hojne serca. Kwota jaka została zebrana i przekazana siostrom wyniosła 5.500 zł.

W galerii kilka zdjęć z naszej wizyty w Ośrodku, a także podziękowania, które otrzymaliśmy od Sióstr ▶ [kliknij tutaj]