Spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odwołane!

Drodzy rodzice!

Informujemy, że wraz z wprowadzeniem nowych restrykcji zostają zawieszone wszystkie elementy przygotowania do I Komuni Św.(rozdawanie obrazków na zakończenie Mszy świętej w niedzielę, katecheza przyparafialna, zaliczanie materiału).

O wznowieniu cyklu przygotowania poinformujemy w późniejszym czasie, gdy tylko będzie to możliwe.

SAKRAMENT EUCHARYSTII

Przygotowaniem do przyjęcia tego sakramentu objęte są dzieci z klasy III szkoły podstawowej. Za przygotowanie w pierwszym rzędzie odpowiedzialni są rodzice dziecka, istotny jest ich czynny udział.

W czasie przygotowania dziecka do I Komunii św. rodzice winni położyć duży nacisk na duchowe przygotowanie dziecka do przyjęcia tego sakramentu, a nie na oprawę zewnętrzną samej uroczystości!

W naszej parafii dzieci przystępują do I Komunii św. w trzecią niedzielę maja - w przyszłym 2021 roku będzie to niedziela - 16 maja. 

Uroczystość Komunijna będzie odbywać się na Mszy św. o godz. 9.00.

Szczególowe informacje dotyczące przygotowania, terminów spotkań dzieci i rodziców, treści do nauczenia się przed I Komunią św. i terminów zaliczenia materiału znajdują się w załącznikach.

Szanownych Rodziców/Opiekunów prosimy o śledzenie bieżących informacji podawanych w ramach ogłoszeń duszpasterskich w ramach niedzielnych Mszy św. i aktualizacji dokonywanych na stronie internetowej.

Wszelkich informacji udziela ks. Proboszcz, który od strony Parafii zajmuję się przygotowaniem dzieci do tego Sakramentu.

Pliki do pobrania