Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji najpóźniej na 14 dni przed zaplanowaną Mszą Św. Gdy intencja do tego czasu nie zostanie potwierdzona lub uszczegółowiona, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni anulować rezerwację. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji!

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu poprzez naszą stronę parafialną w zakładce "intencje i ofiary". Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.

Jeśli masz zarezerwowaną Mszę świętą w dniach 19 - 26 października, to już ostatni moment aby uszczegółowić intencję.
Przyjdź do kancelarii w godzinach jej urzędowania lub skorzystaj z naszej strony internetowej (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary).

Intencje Mszalne 2.10.2022

NIEDZIELA – 2.X.2022 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

700

• Do Bożej Op. za wstaw. MB Częstochowskiej o dary Ducha św. dla rodziny, o zdrowie, potrzebne łaski i utrzymanie pracy dla Kamili oraz w pewnej intencji

900

SUMA Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże dla ks. opiekuna, podopiecznych i członków Caritas naszej parafii

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże dla emerytów, rencistów, inwalidów i seniorów oraz ich rodzin, a dla ++ o radość życia wiecznego

1030

MSZA ŚW. RODZINNA • Za + mamę Zofię w 15 r. śm., ++ ojca Macieja, syna Andrzeja, szwagra Grzegorza, teściów Franciszka i Antoninę, ciocię Adaminę, Genowefę i Stefana Misiek oraz dusze w cz. cierp.

• Za + Dietera Skutnik w 1 r. śm. oraz ++ z rodzin Mateja i Skutnik

1200

Zbiorowa dziękczynno-błagalna:

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i błog. Boże dla Wacławy i Mariana Jaśkiewicz z ok. 60 r. śl. oraz o błog. Boże, potrzebne łaski dla dzieci i wnuków (TD)

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie, opiekę na dalsze lata życia dla Teresy i Krzysztofa Mroczkowskich z ok. 30 lecia pożycia małżeńskiego oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

1700__

• Za + brata Mieczysława w 4 r. śm., ++ rodziców Mariannę i Franciszka Wójcik, męża Jana, teściów Helenę i Bronisława, + brata Stanisława Graczyk, ++ dziadków z obu stron oraz dusze w cz. cierp.

• Za + męża Jana Suchy w 20 r. śm., + babcię Paulinę, ++ z rodzin Suchy, Klein, Filok, Kandzia i pokrew. z obu stron

Poniedziałek – 3.X.

700

• Za ++ rodziców Jana i Marię, ++ teściów Jana i Władysławę Łój, + Janinę Łój oraz dusze w cz. cierp.

1800__

• Za + męża Henryka Pitruskiego w 3 r. śm., ++ rodziców Wiktorię i Józefa Cholewa, teściów Marię i Ernesta Pitruskich, rodzeństwo, dziadków oraz krewnych z obu str., ++ z rodzin: Pitruski, Cholewa, Kaczmarczyk, Polok, Wisniowski oraz dusze w cz. cierp.

• Za + żonę i mamę Monikę Burdyszek w 1 r. śm.

Wtorek – 4.X. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

700

• Do Bożej Op. przez wstaw. MB. i św. Franciszka z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog Boże, obfitość darów Ducha św. dla członków III Zakonu św. Franciszka i dla opiekuna ks. proboszcza, a dla zmarłych członków o radość życia wiecznego (od III Zakonu św. Franciszka)

• Za + męża Franciszka Bujnickiego na pamiątkę ur. i imienin, ++ rodziców Marię i Antoniego oraz Jana i Antoninę, + siostrę Annę, brata Jana, 6 szwagrów i szwagierki, zięcia Stanisława oraz dusze w cz. cierp.

1800__

• Za + Jerzego (od Tadeusza i Jadwigi Mazurek)

Środa – 5.X. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

700

• Za + matkę Olgę Szeliga w r. śm. + ojca Franciszka, ++ męża Henryka, brata Ewalda, Gintra i Alfreda, ++ bratowe Adelajdę, Alinę, Janinę i Różę, + bratanka Andrzeja, wszystkich ++ z rodzin Szeliga, Struzik oraz dusze w cz. cierp.

• Za + Mateusza

1800__

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. MB. Nieustającej Pomocy z podzięk. za Bożą opiekę, zdrowie, z prośbą o dalsze zdrowie, błog. Boże dla dzieci, wnuków i całej rodziny oraz w pewnej intencji

Czwartek – 6.X.

700

• Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w int. nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych

1300

• Ślub: Choina Łukasz – Mróz Agnieszka

1800__

• Za + męża Piotra w 12 r. śm., ++ rodziców Apolonię i Franciszka oraz + brata Witolda

• Za ++ mamę Doris Szubert w 6 r. śm., tatę Alfreda na pamiątkę ur., siostrę Ewę w 10 miesięcy po śm. i ++ z rodziny

Piątek – 7.X. Wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej

700

• Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji żyjących i zmarłych czcicieli NSPJ

• Przez wstaw. MB Różańcowej i bł. Pauliny Jaricot z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błog. i dary Ducha św. dla członków Wspólnoty Żywego Różańca oraz o radość wieczną dla założyciela wspólnoty ks. Hermana Piechoty i dla zmarłych członków Wspólnoty Żywego Różańca

1800__

• Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. MB Różańcowej z prośbą o opiekę Bożą dla naszej Ojczyzny oraz o uwolnienie Polski i Kościoła w naszym kraju od zła (od Wsp. Miłosierdzia Bożego)

Sobota – 8.X.

700

• Za ++ rodziców, męża Jana, teściów, dziadków, braci Bogdana i Andrzeja, zięcia Stefana, bratową Marię, ++ z pokrew. oraz dusze w cz. cierp.

1700__

• Za ++ Rodziców Rozalię i Jana Pachuckich, siostrę Weronikę, brata Józefa oraz ++ z rodz. Pachuckich i Moroz

• Za ++ rodziców Janinę i Władysława Nowak, ++ z rodziny Nowak, Koczuła i Skrzypa

NIEDZIELA – 9.X.2022 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA