Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji najpóźniej na 14 dni przed zaplanowaną Mszą Św. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję.

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu poprzez naszą stronę parafialną w zakładce "intencje i ofiary". Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.

Jeśli masz zarezerwowaną Mszę świętą w dniach 10 - 17 lipca, to już ostatni moment aby uszczegółowić intencję.
Przyjdź do kancelarii w godzinach jej urzędowania lub skorzystaj z naszej strony internetowej (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary).

Intencje Mszalne 26.06.2022

NIEDZIELA – 26.VI.2022 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

700

• Za + matkę Erykę Bialaszik na pamiątkę ur.

900

SUMA • Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie i dary Ducha Świętego dla Zofii i Bogusława Maj z okazji 50. r. śl. oraz o zdrowie dla całej rodziny (TD)

1030

MSZA ŚW. RODZINNA • Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego i zdrowie dla Alicji z okazji 18 r. ur.

1200

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie i dary Ducha Świętego dla Jana Zając z ok. 70 r. ur. oraz o zdrowie i wzajemną miłość dla dzieci, wnuka i wnuczki (TD)

• Za + Jana Pietura w 1 r. śm. i dusze w cz. cierp. od żony, synów z rodzinami

Poniedziałek – 27.VI.

700

• Za ++ dziadków Franciszkę i Józefa, Zofię i Piotra, wujków Stanisława i Czesława

1800__

• Za + męża Dietmara Karliczek w 12 r. śm., + córkę Bernadetę, ++ rodziców z obu stron, ++ Barbarę i Herberta Lyko

Wtorek – 28.VI. Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

700

• Za + męża Bernarda Gajdzik w 2 r. śm., ++ rodziców z obu str., ++ siostrę Jadwigę i brata Jana, ++ szwagierki i szwagrów oraz dusze w cz. cierp.

1800__

• Za + męża Józefa Fraszczak w 1 r. śm., ++ rodziców, teściów, rodzeństwo, bratowe i szwagrów z obu stron

Środa – 29.VI. Uroczystość śś. Ap. Piotra i Pawła, patronów naszej diecezji

700

• Do Bożej Op. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże w rodzinie z ok. 80-tej r. ur. Elżbiety oraz za + męża Jana

1800__

• Za ++ brata Krzysztofa na pam. ur., męża Zygmunta, teścia Józefa oraz ++ z rodz. Galus, Rybicki i Kiszka

Czwartek – 30.VI.

700

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Zofii Kaczmarzyk z ok. ur. oraz o opiekę Bożą dla dzieci i wnuków, a także o radość wieczną dla + męża Henryka

1800__

• Za + żonę Irenę Stawinoga na pam. ur., ++ rodziców Rutę i Ryszarda, ++ teściów Jacqueline i Władysława, + swata Walentego oraz dusze w cz. cierp.

Piątek – 1.VII.

700

• Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji żyjących i zmarłych czcicieli NSPJ

1800__

• Za + Herberta Bonczol (od Zofii i Tadeusza Lenart z rodziną z Wiśniowej)

Sobota – 2.VII.

700

• Za + Monikę Märtin na pam. ur., + Jerzego Märtin oraz ++ z rodzin Märtin, Jakubiec, Gołąbek

1700__

Msza św. zbiorowa za zmarłych:

• z ostatniego miesiąca: Krystiana Szymetka, Krystynę Rusin, Genowefę Bączyk, Jadwigę Kasprzycką-Szwed, Danutę Rapicką oraz:

• Za ++ rodziców Czesława i Weronikę, ++ z rodziny oraz dusze w cz. cierp.

• Za + Halinę Molenda na pamiątkę ur. i w r. śm. (od syna i córek)

• Za + Włodzimierza Domżał

• Za + Mieczysława Skowron (od sąsiadów)

• Za + Stefanię Grochulską w r. śm., ++ ojca, brata i siostrę i ++ z rodziny

• Za ++ Stanisława i Zofię Kapusta (od rodziny Celejów)

• Za + Krystynę Grzegorczyk w m-c po śmierci (od syna i synowej)

• Za ++ męża Franciszka Cichoń, syna Krzysztofa, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron, synową Renatę w pół roku po śm., szwagierkę Agnieszkę Cichoń w rok po śm.

• Za + Krzysztofa Twardowskiego w pół roku po śm.

!Do środy 29 czerwca włącznie przyjmujemy jeszcze intencje na tę Mszę Św.  ▶ [kliknij tutaj]

NIEDZIELA – 3.VII.2022 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

700

• Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla Haliny z ok. 70 r. ur. i imienin oraz o błog. Boże dla całej rodziny, a dla + męża Henryka o radość życia wiecznego (TD)

900

SUMA • W int. ŻYJĄCYCH i ZMARŁYCH PARAFIAN i DOBRODZIEJÓW

1030

• Za + mamę Marię w 20 r. śm., tatę Józefa, brata Stanisława, ++ z rodziny Błażusiak, Kubicz, Oczko, Lebek i dusze w cz. cierp.

1200

Msza św. zbiorowa dziękczynno-błagalna:

• Do Bożej Op. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Elżbiety i Dominika z ok. 15 r. ślubu oraz błog. Boże dla synów – Nataniela i Szymona

• W intencji Bogu wiadomej i o nawrócenie grzeszników

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i błog. Boże dla Klary z ok. 80 r. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny (TD)

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Gildy i Andrzeja Azyan w 35 r. ślubu oraz o potrzebne łaski i błog. Boże dla córek, zięciów i wnuczek

• Do Bożej Op. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę na dalsze lata życia dla Zofii Bukała

Do środy 29 czerwca włącznie przyjmujemy jeszcze intencje na tę Mszę Św[kliknij tutaj]

1700__

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła i Maryi Królowej Kapłanów z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie oraz o wytrwanie w kapłańskiej posłudze w int. ks. proboszcza Krystiana Sznury z ok. 53 r. ur. (od Wspólnot: Żywego Różańca, III Zakonu św. Franciszka, Miłosierdzia Bożego, Chóru Parafialnego i Caritas)