Intencje Mszalne 18.10.2020

NIEDZIELA – 18.X.2020 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA MISYJNA

- Za + mamę Bożenę Kręcioch, ++ z rodziny

900

SUMA - Do Bożej Op. przez wst. NMP Różańcowej o błog. Boże i moc Ducha Św. dla misjonarzy i misjonarek, a szczególnie dla naszego parafianina ks. Janusza Fesztera i o. Joachima Kusza oraz o liczne powołania do służby Bożej na całym świecie – od Wsp. Żyw. Różańca

1030

MSZA ŚW. RODZINNA - Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. B. dla Doroty i Gerarda z ok. 25 r. ślubu (TD)

1200

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, dary Ducha św. i zdrowie dla Haliny i Wiesława Kasztelaniec z ok. 45 r. śl. oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla dzieci i wnuków (TD)

- Do Mił. B. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błog. B. dla Jerzego z ok. 83 r. ur. oraz o błog. B. i potrzebne łaski dla rodzin Wójcik, Moryń i Matusik

1700

- Za + Urszulę Galus, ++ rodziców, ++ z pokryw. i dusze w cz. cierp.

- Za + Józefa Jarzumbek na pamiątkę ur.

Poniedziałek – 19.X.

700

- Za ++ rodziców Martę i Wilhelma Mateja, ++ brata Erwina Mateja, teściów Wiktorię i Jana Skutnik, + synową Agatę oraz ++ Urszulę i Józefa Cieślik oraz dusze w cz. cierp.

1800

- Za + siostrę Jadwigę w 6 r. śm., ++ rodziców, dziadków, ++ z pokrew. i dusze w cz. cierp.

- Za ++ Emilię, Stanisława, Józefa, Marię Antoniego Szygulskich, ++ Mariannę, Stanisława, Ryszarda Kosin, ++ Annę i Jakuba oraz całą rodzinę Piętków

Wtorek – 20.X. Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

700

- Do B. Op. za wstaw. MB Piekarskiej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę B. i zdrowie dla Pelagii z ok. 90 r. ur. oraz błog. B. w rodzinie i dary Ducha św. dla wnuków (TD)

1800

- Za + córkę Urszulę, ++ rodziców, siostrę, braci, teściów, 5 szwagrów, 4 szwagierki, Annę i Józefa, ++ z rodziny oraz dusze w cz. cierp.

- Za + Henryka Antosik, Adelę i Jana Kula, ++ z rodzin Antosik, Kula i Staszik

Środa – 21.X.

700

- Za + Janinę Masczyk w miesiąc po śm.

1800

Za + Marię Majka w r. śm., ++ z rodziny i dusze w cz. cierp.

- Za + Mariana Jędrzejak w 32 r. śm., ++ rodziców z obu stron, z rodzeństwa i pokrew. i ++ z rodziny oraz dusze w cz. cierp.

Czwartek – 22.X. Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

700

- Do Mił. B. przez wstaw. NMP Matki Kościoła i św. Jana Pawła z podzięk. za dar relikwii dla naszej parafii z prośbą o błog. B., dary Ducha św. i zdrowie dla Papieży Franciszka i Benedykta XVI oraz dla kapłanów naszej Parafii i naszych Parafian od III Zakonu św. Franciszka

- Za + ojca Pawła, mamę Irenę, brata Mariana, teścia Edwarda, ++ z rodziny Keller, Brocki i Kontny

1800

- Za ++ rodziców Leokadię i Mariana Sekulskich, ++ Jadwigę i Stefana Rzepeckich oraz ++ z rodz. z obu stron

- Za + matkę Erykę Bialaszik w 33 r. śm.

Piątek – 23.X.

- Za ++ Jana i Marię Kolasa

1800

- Za + Adriana Cibis w 4 r. śm., ++ rodziców Stanisławę i Pawła oraz + Arkadiusza Bracław w 8 r. śm. i dusze w cz. cierpiące

- Za + Antoniego Rokita w 32 r. śm. oraz ++ z rodzin Rokita, Korgel, Grochowski i Burda

- Za + matkę Józefę w 25 r. śm., ++ rodziców

Sobota – 24.X.

700

- Za + Dominika Gajda na pamiątkę ur.

1700

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. B. i zdrowie dla Teresy i Mirosława Bartosik z ok. 50 r. ślubu oraz o błog. B. i potrzebne łaski dla syna i córki z rodzinami (TD)

- Do B. Op. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny Gawenda

- Stawinoga

NIEDZIELA – 25.X.2020 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

700

- Z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie w pewnej intencji

900

SUMA – Do B. Op. za wstaw. MB Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę B. i zdrowie dla Agnieszki i Mariusza Bełdyckich z ok. 25 r. ślubu oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny (TD)

1030

MSZA ŚW. RODZINNA – Za + siostrę Aurelię, + brata Eugeniusza, ++ rodziców i dusze w cz. cierp.

- Za + męża Józefa Szymik na pamiątkę ur. i ++ rodziców i teściów

1200

- Do B. Op. za wstaw. MB Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę B., Błog. i zdrowie dla Urszuli z okazji 90 r. ur. (TD)

- Do B. Op. za wstaw. MB Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę B. i zdrowie dla Moniki i Józefa Burdyszek z ok. 40 r. śl. oraz za + mamę Janinę, ojca Alfreda i ojca Romana

- Panicz

1700

- Za ++ rodziców Janinę i Piotra Tomaszewskich, Małgorzatę i Wilhelma Menzel, siostry Zofię i Wandę, brata Edwarda, szwagra Pawła, wnuczka Tomasza

Ważna informacja!

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)  zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.