Intencje Mszalne 13.04.2024

Sobota – 13.04

700

• Do Bożej Op. przez wstaw. NMP Matki Kościoła i Królowej Kapłanów z prośbą o potrzebne łaski, Boże błog. i obfitość darów Ducha św. dla naszych duszpasterzy i kleryka Rafała (od Wspólnoty Żywego Różańca)

1700__

• Za + ojca Władysława Krzaczek na pam. ur.

• Za + ojca Władysława w 27 r. śm., + mamę Bożenę, + teścia Jana, ++ chrzestnych Barbarę i Helmuta, ++ z rodziny oraz dusze w cz. cierp.

Intencje Mszalne 14-21.04.2024

NIEDZIELA – 14.04.2024 III NIEDZIELA WIELKANOCNA

700

• Za + matkę Elżbietę, + Franciszka Wyrzgoł ++ teściów Krystynę i Huberta Hoffmann, szwagrów Henryka,  Sigberta,  Helenę, Jana Oszczęda, ++ dziadków oraz ++ z rodziny i pokrew.

900

SUMA • W int. ŻYJĄCYCH i ZMARŁYCH PARAFIAN i DOBRODZIEJÓW

1030

MSZA ŚW. RODZINNA • Za + babcię Cecylię Czerny, + mamę Renatę Czerny w 3 r. śm., ++ z rodzin Dela, Czerny oraz dusze w cz. cierp.

1200

• Za + męża, ojca i dziadka Włodzimierza Marczyk w 1 r. śm., jego ++ rodziców Gabrielę i Jana, siostrę Mirosławę oraz dusze w cz. cierp.

• Za + męża i ojca Karola Szadkowskiego w 1 r. śm. (od żony i dzieci)

1700__

• Za + męża Józefa Grzywnowicza na pam. imienin i ur.

Poniedziałek – 15.04

700

• Za + mamę Urszulę Guzik w 4 r. śm., + ojca Andrzeja oraz dusze w cz. cierp. (od syna i córki z rodziną)

• Za męża Jerzego, ++ rodziców z obu stron, dziadków, krewnych oraz dusze   w cz. cierp.

1800__

• Za + męża Jerzego Mańczyk, ++ rodziców i teściów, brata, dziadków i krewnych z obu stron oraz dusze w cz. cierp.

Wtorek – 16.04

700

• Za ++ rodziców Teresę i Antoniego, Stanisławę i Władysława, ++ braci i wszystkich ++ z rodziny Krolik, Wyrwa oraz dusze w cz. ciepr.

• Za ++ rodziców Teofila i Małgorzatę, + męża Stanisława, + brata Jana, ++ bratowe Łucję i Anielę, bratanków Sebastiana i Czesława, teściów Mariana i Stanisławę, ++ z rodziny Myrczek, Cimała i Nowak oraz dusze w cz. cierp.

1800__

• Za + Bernarda Jarzumbek (od koleżanek i kolegów z pracy)

Środa – 17.04

700

• Za + Piotra Gałka w 1 r. śm., ++ z rodziny Kłosów, Gałków i Wontków (od żony z dziećmi i mamy)

1800__

• Za + męża Leszka w 10 r. śm., ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny oraz dusze w cz. cierp.

• Za + mamę Marię Klim w r. śm., ++ ojca Antoniego, Antoninę i Jana Bujnicki, męża Franciszka, siostrę i brata, 6 szwagrów i szwagierki, zięcia oraz wszystkich ++ z rodziny i pokrew.

Czwartek – 18.04

700

• Za + Annę Skutnik (od Wspólnoty Żywego Różańca)

1800__

• Za ++ Annę i Jana Barańskich, ++ Reginę, Lidię, Bożenę, Tadeusza i Mirosława Kasztelaniec, + Sandrę Zając oraz dusze w cz cierp.

• Za + męża Józefa Galus w 2 r. śm., ++ syna Zygmunta, brata Wilhelma, ++ rodziców, teściów, + Krzysztofa Rybińskiego, ++ z pokrew.

Piątek – 19.04

700

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia dla mamy Renaty (od córek)

1800__

• Za ++ rodziców Anielę i Jana Gryc, ++ z obu str. oraz dusze w cz. cierp.

• Za + tatę Gerarda Paliga w 11 r. śm., + mamę Marię, + brata Józefa oraz dusze w cz. cierp.

Sobota – 20.04

700

• Za + męża Alfreda Niedbala w 7 r. śm., ++ rodziców z obu str. oraz dusze w cz. cierp. (od żony, dzieci z wnukami)

• Za + mamę Marię Pokluda w 1 r. śm., ++ Renatę i Bernarda Kula

1700__

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę dla Grażyny i Jana Zając z okazji 50 r. ślubu oraz o Boże błog. dla synów z rodzinami (TD)

NIEDZIELA – 21.04.2024 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

700

• Do Bożej Op. za wstaw. MB Nieustającej Pomocy z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny

900

SUMA • W int. ŻYJĄCYCH i ZMARŁYCH PARAFIAN i DOBRODZIEJÓW

1030

MSZA ŚW. RODZINNA • Klos (intencja zarezerwowana)

• Za + Adolfa Wrona na pamiątkę ur. i w 2 miesiące po śm., + Danutę Wrona i ++ z rodziny

1200

• Za + syna Grzegorza Kalinowskiego w 25 r. śm., ++ jego dziadków Stanisławę, Edwarda, Franciszkę i Władysława, ++ ciocię Alinę, wujka Konrada oraz dusze w cz. cierp.

1700__

• Za + mamę Henrykę Korzińską w 20 r. śm., + tatę Jana Bednarek, ++ Felicję    i Bronisława Ławniczek, Władysławę i Władysława Bednarek, Antonię i Gerarda Zelawski, ++ z rodzin Bednarek, Ławniczek, Strzelczyk i Zelawski oraz dusze w cz. cierp.

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego w Polsce i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim (KEP, 13.03.2018 r.).

Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji z dwutygodniowym wyprzedzeniem (14 dni). Gdy intencja na 14 dni przed planowaną Mszą św. nie zostanie potwierdzona lub uszczegółowiona, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni anulować rezerwację. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji!

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu, poprzez naszą stronę parafialną (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary). Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.