Intencje Mszalne 20.07.2024

Sobota – 20.07

700

• Za + mamę Olgę Jureczek w 29 r. śm., + ojca Józefa,++ z rodziny oraz dusze w cz. cierp.

1700__

• Do Bożej. Op. przez wstaw. MB Królowej Kapłanów z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, obfitość darów Ducha Świętego, opiekę MB i św. Patronów w posłudze kapłańskiej i życiu osobistym na każdy dzień dla ks. Michała z ok. ur (od Wsp. Żywego Różańca, III Zakonu św. Franciszka i Mił. Bożego)

Intencje Mszalne 21-28.07.2024

NIEDZIELA – 21.07.2024 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

700

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. NMP Matki Kościoła z prośbą o ustanowienie święta ku czci Boga Ojca Stworzyciela (od wspólnoty Miłosierdzia Bożego)

900

SUMA • W int. ŻYJĄCYCH i ZMARŁYCH PARAFIAN i DOBRODZIEJÓW

1030

MSZA ŚW. RODZINNA • Za + męża Wiktora Madej, ++ rodziców z obu str., ++ z rodziny Madej, Kielar, Wiatrowski, Jaworski, Forgiel, Kottoi oraz dusze w cz. cierp.

1200

• Za + Kazimierza Świgoń w 1 r. śm., ++ rodziców z obu str., ++ dziadków oraz dusze w cz. cierp.

1700__

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże w rodzinie Barłóg

Poniedziałek – 22.07 Święto św. Marii Magdaleny

700

• Przez wstaw. MB Piekarskiej i MB Różańcowej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błog., dary Ducha św. i zdrowie dla Ireny z ok. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

1800__

• Za + ojca Helmuta Bialaszik w 34 r. śm.

Wtorek – 23.07 Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

700

• Za ++ rodziców Jana i Anielę Iwanickich, Jana i Mariannę Bartosik, wszystkich ++ z rodziny i pokrew. oraz dusze w cz. cierp.

• Za + Krystynę Kubny (od Wsp. Żywego Różańca)

1800__

• Za + męża Joachima Chrubasik, ++ rodziców z obu stron, ++ szwagierki, szwagrów oraz siostrzeńców

Środa – 24.07 Wspom. św. Kingi, dziewicy

700

• Za + ojca Andrzeja Guzik w 4 r. śm., + matkę Urszulę oraz dusze w cz. cierp. (od syna Ryszarda i córki Basi z rodziną)

1800__

• Za + Huberta Glosz, ++ rodziców, teściów, braci, bratowe, ++ z rodzin Glosz, Janoszka oraz + Annę Bugaj

Czwartek – 25.07 Święto św. Jakuba Apostoła

700

• Za ++ rodziców Stanisława i Marię, ++ siostry Genowefę i Stanisławę w 3 mies. po śm., ++ teściów Józefa i Eleonorę oraz ++ z rodz. Głód i Rozkocha

1400

• Ślub Rzymski: Kaczmarzyk – Kotala

1800__

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla Henryka z ok. 80 r. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny (TD)

Piątek – 26.07 Wspom. św. Anny, matki NMP, patronki diecezji gliwickiej

700

• Przez wstaw. św. Anny z prośbą o potrzebne łaski i Boże błog. w intencji wszystkich kobiet, matek i babć (od Wspólnoty Żywego Różańca)

1800__

• Za + Marię Przestacką, ++ rodziców, rodzeństwo, synową Eugenię, + Elżbietę Przestacką, ++ zięciów Tadeusza Wolskiego i Tadeusza Kruczek, ++ z pokrew. z obu stron oraz dusze w cz. cierp.

Sobota – 27.07 Wspom. św. Joachima, ojca NMP

700

• Za + mamę Antoninę Malik w r. śm., ++ ojca Franciszka, syna Andrzeja, siostrę, brata, bratową, 2 szwagrów, teściów, bratanka, siostrzenicę i siostrzeńca oraz dusze w cz. cierp.

1700__

• Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Św. i zdrowie dla Anny z dziećmi, wnukami i dla całej rodziny

NIEDZIELA – 28.07.2024 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

700

• Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, dary Ducha św. i opiekę MB dla Julii Stabińskiej z ok. ur.

900

SUMA • Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Ewy i Leszka Patrzałek  z ok. 40 r. śl. oraz o błog. Boże i zdrowie dla całej rodziny (TD)

1030

MSZA ŚW. RODZINNA • Za + męża Eugeniusza Gut w r. śm., ++ rodziców z obu str. oraz dusze w cz. cierp.

1200

• Za + męża, ojca i dziadka Juliana Idzik w 1 r. śm.

• Za + męża Bronisława Wypasek i ++ z rodziny

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego w Polsce i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim (KEP, 13.03.2018 r.).

Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji z dwutygodniowym wyprzedzeniem (14 dni). Gdy intencja na 14 dni przed planowaną Mszą św. nie zostanie potwierdzona lub uszczegółowiona, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni anulować rezerwację. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji!

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu, poprzez naszą stronę parafialną (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary). Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.