OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 23.VI.2019

Kolekta na potrzeby naszej parafii – zakup opału.

O godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa połączone z procesją eucharystyczną z racji oktawy Bożego Ciała.

Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na posiłki dla ubogich przygotowywane przez nasz Caritas.

Przyszła Niedziela

Kolekta na Stolicę Apostolską - „Świętopietrze”.

O godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.

Odpust parafialny ku czci NSPJ w Zabrzu Rokitnicy.

Ogólne

1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, w sobotę w ramach nabożeństwa maryjnego, a w niedzielę o godz. 16.00.

2. Do czwartku zapraszamy na Msze św. wieczorne z procesją w ramach Oktawy Bożego Ciała. W czwartek na zakończenie Oktawy błogosławieństwo wianków i ziół. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów. W tym tygodniu nie będzie nabożeństwa ku czci św. Jana Pawła II.

3. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, który obchodzimy jako Dzień Modlitw o świętość kapłanów.

4. W sobotę przeżywamy uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła, patronów naszej diecezji i jednocześnie Dzień Papieski Franciszka.

5. W przyszłą sobotę i niedzielę pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców na Górze św. Anny. Dojazd indywidualny.

6. Dziękujemy osobom, które sprzątały nasz kościół.

7. Wyjazd na pielgrzymko-wczasy do Szczecina w poniedziałek o g. 14.00 z przystanku Helenka Elzab
    (w poniedziałek w dniu wyjazdu na pielgrzymce nie będzie celebrowana Msza św., prosimy o uczestnictwo w porannej Eucharystii).

8. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

9. Bóg zapłać” wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii.