Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji najpóźniej na 14 dni przed zaplanowaną Mszą Św. Gdy intencja do tego czasu nie zostanie potwierdzona lub uszczegółowiona, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni anulować rezerwację. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji!

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu poprzez naszą stronę parafialną w zakładce "intencje i ofiary". Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.

Jeśli masz zarezerwowaną Mszę świętą w dniach 24 - 31 sierpnia, to już ostatni moment aby uszczegółowić intencję.
Przyjdź do kancelarii w godzinach jej urzędowania lub skorzystaj z naszej strony internetowej (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary).

Ogłoszenia 7.08.2022

• Kolekta na potrzeby parafii.

• Na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

Sobota

• O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie (Różaniec i Msza św. z procesją). Informujemy, że Msza święta fatimska sprawowana jest z formularza maryjnego, a nie niedzielnego. Kto będzie uczestniczył w tej Mszy Św. nie czyni zadość obowiązkowi uczestniczenia w Eucharystii niedzielnej.

Przyszła Niedziela

• Kolekta na potrzeby parafii.
  • Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek Caritas na posiłki dla ubogich.

1. W sobotę o godz. 15.30 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

2. Wyjazd na pielgrzymko – wczasy na Warmię i Mazury 11 sierpnia (czwartek) o godz. 6.00 z przystanku Helenka Elzab. Ramowy plan pielgrzymki znajduje się na parafialnej stronie internetowej.

3. W sierpniu zapraszamy do udziału w jednodniowej pielgrzymce Śladem Świętych Krakowa (24 sierpnia – środa). Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu, biletów wstępu, przewodników i obiadu – 100 zł.

4. 29 sierpnia (piątek) o g. 18.30 w salkach katechetycznych odbędzie się spotkanie związane z wyjazdem do Chorwacji i Bośni (Medjugorie). Na parafialnej stronie internetowej znajduje się ramowy plan pielgrzymki (w cenę wliczone są wszystkie wejściówki, przewodnicy, bilety wstępów).

5. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

6. Serdeczne podziękowania dla osób, które dbają o czystość i wystrój naszej świątyni. Zapraszamy także innych chętnych, którzy chcieliby włączyć się do troski o piękno naszego kościoła. Najbliższe sprzątanie w środę 10.08. po porannej Mszy św.

7. „Bóg zapłać” również wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii, a także za wpłaty na konto parafialne oraz wpłaty dokonywane bezpośrednio przez stronę naszej parafii. Dziękujemy wszystkim wspierającym za ofiary na czekający nas remont wieży kościoła ▶ [Intencje i ofiary online]

WAKACYJNE ZMIANY W FUNKCJONOWANIU PARAFII (26.06.-31.08.)

1. Nie będzie niedzielnego popołudniowego nabożeństwa (nieszporów).
  2. Nie będzie sobotniego popołudniowego nabożeństwa maryjnego. Natomiast w każdą wakacyjną sobotę w godz. 16.00-16.45 będzie adoracja eucharystyczna.
  3. Spowiedź przed Mszami św., a w sobotę od godz. 16.00-16.45.
  4. Kancelaria parafialna będzie czynna wg następującego porządku:
    • poniedziałek 16.00 – 17.30, wtorek 9.00 – 11.00, piątek 16.00 – 17.00.