Ogłoszenia 16-23.06.2024

• Kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • O godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.

• Na zakończenie mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

Piątek

• O godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, wychowawców i katechetów ze Szkół Podstawowych nr 30 i 33.
  • O godz. 10.00 Msza św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, wychowawców i katechetów z Zespołu Szkół Salezjańskich.

• O godz. 16.30 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.

Przyszła Niedziela

• W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. Roberta Sadlaka, Vice-rektora Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu, w ramach tzw. „Niedzieli Pastoralnej”.
  • Kolekta na potrzeby Seminarium Duchownego.
  • O godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa z modlitwą o powołania do służby Bożej i  błogosławieństwem pojazdów przed wakacyjnymi wyjazdami.

Ogólne

• Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Od poniedziałku do piątku po Mszy św. porannej, w sobotę o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 16.00.
  • W czwartek 20.06 o godz. 10.00 w Klubie Seniora odbędzie się kolejna z katechez dla dorosłych – Laboratorium Wiary.
  • Informujemy, że w czwartek 20.06. kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W piątek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców na Msze św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego o godz. 8.00 ze SP 30 i 33, a o godz. 10.00 ze Szkoły Salezjańskiej.
  • Wyjazd na pielgrzymko -  wczasy do Okuninki w sobotę 22 czerwca o godz. 6.00 z przystanku Helenka Elzab.
  • Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.
  • Serdeczne podziękowania dla osób, które dbają o czystość i wystrój naszej świątyni. Zapraszamy także innych chętnych, którzy chcieliby włączyć się do troski o piękno naszego kościoła. Najbliższe sprzątanie w piątek 28.06. po porannej Mszy św.
  • „Bóg zapłać” również wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii, a także za wpłaty na konto parafialne oraz wpłaty dokonywane bezpośrednio przez stronę naszej parafii. Dziękujemy wszystkim wspierającym za ofiary na remont wieży kościoła ▶ [Intencje i ofiary online].

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego w Polsce i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim (KEP, 13.03.2018 r.).

Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji z dwutygodniowym wyprzedzeniem (14 dni). Gdy intencja na 14 dni przed planowaną Mszą św. nie zostanie potwierdzona lub uszczegółowiona, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni anulować rezerwację. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji!

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu, poprzez naszą stronę parafialną (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary). Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.